Zpěvačka Naty představila klip k nové písni, kterou sama napsala, nazpívala a oblékla

Foto: Petra Voronová
Mladičká zpěvačka Naty vydala píseň Jeden den a vzápětí k ní natočila nápaditý klip, který má necelý týden od vydání už 100 000 zhlédnutí.

 

“Písnička vznikla rychle, vlastně během jednoho večera. Potom už jsem ji několik ní jen vyšperkovávala,” popisuje vznik Jednoho dne Naty. “Impulsem k jeho napsání bylo opakované  rozcházení a  znovu sbližování se s mým prvním klukem.” Složitost tohoto vztahu se rozhodla shrnout do písničky a kapitolu tak zkusit uzavřít.

Finální podobu dostala písnička ve studiu Ta musica za podpory bubeníka skupiny Trocha klidu Aloise Pospíšila. Video Naty natáčela se svým kamarádem, talentovaným režisérem a kameramanem Jakubem Jančou. Na scénáři spolupracoval i její otec. Náladu a atmosféru skladby se Naty rozhodla podpořit výběrem oblečení s vlastním designem. Móda a kresba jsou totiž další záliby, kterým se kromě hudby věnuje.  Vytvořila vlastní značku Natie's a pod ní upravuje design oblečení vlastními grafickými motivy, malováním a dalšími způsoby.

Teprve šestnáctiletá Naty Hrychová se sólovému zpěvu věnuje od tří let, od čtyř zpívala v Kühnově dětském sboru. Nyní studuje prvním rokem Pražskou kozervatoř.

Zahrála si v muzikálech Bídníci (Cosette) a Zorro (Luisa). V roce 2012 poprvé vstoupila na prkna Divadla Semafor v opeře Betlém. V muzikálu Kdyby tisíc klarinetů si zahrála roli Viktorie. Momentálně se připravuje na jednu z hlavních rolí v chystané hře Nižní Novgorod.

Petra Voronová

Komentáře