Zpěvačka Emma Drobná vydala singl Demons, první skladbu z chystaného alba

Emma Drobná zveřejnila singl Demons. Jedná se o první skladbu z jejího druhého studiového alba, které chystá na příští rok.

Producentsky a hudebně jsou pod skladbou – stejně jako v minulosti - podepsaní Peter Graus a Tomáš Zubák z Creative Music House. Text si napsala Emma Drobná sama. Jak umělkyně vysvětluje, je o lidech kteří v nás dokážou vyvolávat špatné myšlenky nebo pocity: „Je tak trošku i o strachu z toho, že nám někdo blízký lže, a tak trošku o tom, že často lžeme i sami sobě. Přitom si stačí uvědomit vlastní cenu a nenechat se nikým přesvědčit o opaku.“  Skladatel a producent Peter Graus k tomu dodává: „Je to pro Emmu netypická a nová poloha. Na prvním albu zpívala převážně temnější skladby. Demons ukazují Emminu optimistickou a popovější tvář.“

Emma Drobná vydala svoje první studiové album You Should Know v roce 2017. Největším hitem z něj se stala skladba Words. Na Slovensku byla vyhlášena nejhranější domácí písničkou hned dva roky za sebou, v české Top 50 CZ vydržela 73 týdnů. Na YouTube klip nasbíral přes 7,5 miliónu zhlédnutí.

Komentáře