ZAZ přichází s novým videem k písničce Demain C’est Toi

Foto: Yann Orhan
Tato emocionální balada, jejíž název se překládá jako Zítřek patří tobě, je druhou ukázkou z jejího chystaného alba Effet Miroir, které vychází 16. listopadu. Písnička, jejímž autorem je populární romanopisec Gael Faye, je láskyplným dopisem očekávanému dítěti.

V lakonickém videu vidíme ZAZ samotnou, jak ve studiu zpívá něžnou píseň na mikrofon. Při jeho sledování nás nic neruší od vnímání jejího křehkého a zároveň výrazného hlasu.

Nedávno zpěvačka také vypustila do světa nové video k singlu Qué Vendrá. Pozitivní, nasáklý sluncem snímek byl natočen na Kubě renomovaným pařížským týmem Hobo & Mojo.

Chystaná deska Effet Miroir (v překladu Zrcadlový efekt) spojuje prvky šansonu, latinskoamerické kytarové hudby, popu, salsy a rocku. Tato žánrová pestrost symbolizuje rozmanitost lidstva, která na zpěvačku zapůsobila během její cest po světě.

ZAZ je velmi oblíbená a oceňována nejen v Evropě, ale i v Rusku, Mexiku, Kanadě a jiných zemích. V České republice má též spoustu fanoušků, které příští rok potěší hned dvěma koncerty v pražském Fóru Karlín, a to 17. a 19. února.

Komentáře