Tereza Mašková vydává debutové album Zmatená. Na svět ho vítá klipem k baladě Tažní ptáci

Zpěvačka Tereza Mašková, vítězka předchozího kola soutěže SuperStar, se dočkala debutového alba. Pod titulem Zmatená vyjde tento pátek. Doprovází ho klip k baladické písni Tažní ptáci.

Albu předcházely hity Žár, New Me, O nás dvou a Láskou se splést. K nim přibylo osm novinek. Ačkoli se lyrické songy zdají být zpěvaččinou doménou, Zmatená je albem multižánrovým. “Má první deska přestavuje dva roky práce a seznamování se s novým světem. Jsem na ni doopravdy pyšná. Zahrnuje všechno, co mě baví a co jsem si chtěla vyzkoušet. Proto je, jak říkám, barevná. Dokonce jsem si dopřála i žánry, o kterých jsem si dřív myslela, že v nich nevyzním hezky,” bez obalu přiznává Tereza.

Kromě písně Láskou se splést s Alešem Kubátem nazpívala duety s Markem Ztraceným a s Ondřejem G. Brzobohatým. Mezi četnými českými a slovenskými autory, kteří se na písních podíleli, defilují kromě již zmíněných pěveckých partnerů Peter Graus, Tomáš Zubák a Oliver Žilák z Creative Music House, Zoli Šallai, Igor Timko, Xindl X, Tomáš Snášel, Matěj Vávra, Matej Mikloš, Jan Vávra, Jana Infeldová, Jonathan Owusu-Yianomah, Martin Šrámek, Tomáš Roreček a Martin Kučera. Autorský debut má za sebou i sama zpěvačka.

Dalším singlem ze studiového albového debutu Terezy Maškové, který dostal obrazovou podobu, je balada Tažní ptáci. „Myslím, že si v něm každý něco najde. Mě přiměl zamyslet se sama nad sebou, nad tím, co je v životě opravdu důležité. Neustále se za něčím honíme a chceme víc a víc. Nevážíme si toho, co máme a většinou na to přijdeme až ve chvíli, kdy to ztratíme,“ vysvětluje Tereza a dodává, že právě tuto myšlenku chtěla společně s režisérem Dušanem Krajčovičem klipem podtrhnout.

Zpěvačka Tereza Mašková je vítězkou páté řady talentové soutěže SuperStar. Její velkou devizou je hlasový rozsah. Talent projevovala již od útlého věku, kdy působila ve sboru. Po ZUŠ absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. V 18 letech se zúčastnila celosvětové soutěže World Championships of Performing Arts, kde zvítězila v kategorii Muzikál. V minulosti se objevila také v soutěži Česko Slovensko má talent. Vyzkoušela si i herectví, když v Činoherním klubu v Praze nastudovala hru Sopranistky.

Komentáře