STORMZY vydá album Heavy Is The Head v prosinci

Konečně! STORMZY ohlásil vydání druhého alba. Deska Heavy Is The Head vyjde 13.12.2019 a najdete na ní i společnou skladbu s Edem Sheeranem.

Britská rapová jednička své příznivce dlouho napínala. Vždyť singl Vossi Bop, kterým Stormzy pomyslně rozepsal novou kapitolu, vyšel už koncem dubna. V rychlém sledu pak následovalo vydání tracků Crown, Sounds Of The Skeng a Wiley Flow, detaily týkající se očekávaného alba však rapper nadále tajil. Napětí jeho fanoušků narůstalo úměrně kvalitě jednotlivých nahrávek. Hvězda stylu grime se s Vossi Bop dočkala svého prvního singlového No.1, skladba v Anglii figuruje mezi deseti nejúspěšnějšími singly roku 2019. Na vrchol hitparády se Stormzy dostal opakovaně také jako host ve skladbě Take Me Back To London. Jedna z nejvydařenějších nahrávek z Sheeranovy desky No.6 Collaborations Project vévodila pět týdnů ostrovním singlům, zároveň se kolem ní rozhořela debata na sociálních sítích mezi reprezentanty undergroundové grime scény, kteří ve spolupráci viděli pokus Eda Sheerana parazitovat na popularitě žánru. Stormzy se ryšavého zpěváka v diskuzi osobně zastal.

Kromě Sheerana se na albu Heavy Is The Head objevuje řada dalších hostů, například africká kometa Burna Boy, Stormzyho grime kolegové Headie One a Aitch nebo americká zpěvačka H.E.R. Kompletní seznam skladeb následuje.

1. Big Michael
2. Audacity (feat. Headie One)
3. Crown
4. Rainfall (feat. Tiana Major9)
5. Rachael's Little Brother
6. Handsome
7. Do Better
8. Don't Forget to Breathe (feat. YEBBA)
9. One Second (feat. H.E.R.)
10. Pop Boy (feat. Aitch)
11. Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
12. Wiley Flow
13. Bronze
14. Superheroes
15. Lessons
16. Vossi Bop

Komentáře