STORMZY hned třikrát nominován na Brit Awards 2020

Prestižní Brit Awards znají nominované pro rok 2020! Spolufavoritem cen, které budou v Londýně udíleny 18.2.2020, je STORMZY se třemi nominacemi.

Radost z vítězství na britských hudebních cenách už Stormzy prožil v roce 2018, kdy uspěl ve dvou hlavních kategoriích. Za debutovou desku Gang Signs & Prayer si odnesl sošku pro nejlepší britské album a zároveň za něj získal i cenu pro nejlepšího domácího zpěváka, když porazil i hlavního favorita Eda Sheerana. Také letos se postaví populárnímu písničkáři – ve třech kategoriích se o titul tentokrát utká s Lewisem Capaldim! Síly s ním Stormzy změří mezi zpěváky, s prosincovou deskou Heavy Is the Head v albech a také mezi písničkami, kam akademici nominovali jeho singl Vossi Bop.

Připomeňme, že ostrovní grime hvězda přijede aktuální album Heavy Is the Head představit do Prahy, v Málé sportovní hale vystoupí čtvrtého března. V létě bude poté jednou z hlavních hvězd festivalu Pohoda v Trenčíně. Aktuálním singlem z kritiky oceňované desky je spolupráce Own It s Edem Sheeranem a Burna Boyem.

Komentáře