SOFIA REYES zněla šatnou fotbalistů Realu Madrid

Fotbalisté Realu Madrid se potřetí v řadě stali vítězi Ligy mistrů. Titul oslavovali za zvuků skladby 1, 2, 3 zpěvačky SOFIE REYES.

V novodobé historii Champions League, kdy je třeba probojovat se do vyřazovacích bojů ze skupinové fáze, je Real prvním týmem, kterému se podařilo zvítězit třikrát za sebou. Drží i absolutní rekord v počtu vítězství, s letošním jich madridští mají třináct. V sobotu vyhrávala v šatně Ronaldovi a spol mexická zpěvačka Sofie Reyes. Za zvuků jejího aktuálního singlu 1, 2, 3 slavili fotbalisté Realu vítězství nad FC Liverpool i rekordní zápis.

Jméno Sofia Reyes je pro milovníky latinsko-americké hudby pojmem. Mexická kráska, která je aktuálně jednou z tváří kampaně Nike AF1, přesně před rokem uspěla s debutovým albem Louder! a získala nominaci na Latin Grammy, což je prestižní cena udělovaná v Americe umělcům zpívajícím španělsky nebo portugalsky. Na singlu 1, 2, 3 ji doprovázejí reggaetonový zpěvák De La Ghetto a globální popstar Jason Derulo. Skladbu produkovala dvojice Kiss The Chief (např. Kygo, Mikky Ekko, Maluma)...

Kapitán Sergio Ramos slaví s dalšími fotbalisty Realu zde.

Komentáře