SHEERANSTVÍ - Vyhrajte vstupenky na koncert Eda Sheerana v Berlíně

Získejte vstupenky na koncert EDA SHEERANA v Berlíně! Soutěžte s námi o možnost vyrazit 19.7.2018 na Edův berlínský koncert a hrajte o některou z dalších atraktivních cen. Soutěžíme o vstupenky, mikiny, trička, čepice i podepsané album Divide.

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků současnosti letos koncertuje v Evropě. České republice se vyhne a většina ostatních zastávek jeho turné je vyprodaná. Přesto se na jeho vystoupení můžete vypravit! Hrajte s námi o čtyři vstupenky na berlínský koncert 19.7.2018 i další hodnotné ceny. Máme pro vás mikiny, trička, čepice i aktuální alba Divide. Vyhrát můžete i speciální deluxe verzi desky s Edovým podpisem. Co je třeba pro účast v soutěži udělat?

Stačí se přidat a sledovat náš Topsify playlist Hot News s aktuálními světovými hity, který najdete na Spotify. Pokud nejste uživatelé Spotify, nezoufejte. Do služby se lze zdarma zaregistrovat.

Zúčastnit se soutěže můžete zde.

 

Soutěž bude uzavřena 10.7.2018, výherce vylosujeme a jejich jména zveřejníme na našem webu, Instagramu Facebooku. Zároveň výherce upozorníme emailovou zprávou.

Pravidla soutěže zde.

Komentáře