SEBASTIAN právě vydal debutové album Hvězdy

Zpěvák SEBASTIAN právě vydal desku Hvězdy. Jeho debutové album patří k nejočekávanějším nahrávkám domácího popu v roce 2017.

Sebastian je jedním z interpretů, kteří nově definují tvář tuzemského mainstreamu. Reprezentuje vlnu hudebníků, jejichž působištěm je hlavně internet a sociální sítě a kteří měří úspěch počtem přehrání na YouTube a Spotify. V tomto smyslu dění na naší scéně kopíruje celosvětový trend. A Sebastian budiž jednou z nejvýraznějších osobností tzv. on-line generace. V roce 2015 se jeho hit Toulavá stal nejžádanější českou nahrávkou v digitálních sítích, na YouTube má dnes dvacet milionů zhlédnutí. Zpěvákovi se následně dařilo i s dalšími skladbami, ať už to byl singl Záchranný bod nebo vánočně laděná titulní píseň jeho debutového alba.

V předvečer vydání první desky vyrazil Sebastian na první samostatné turné Hvězdy Tour 2017, zároveň rádiím nabídnul singlovou novinku Náhradní díly, kterou pro něj napsal Xindl X.

Hvězdy Tour 2017: 16.3. – Brno, 24.3. – Liberec, 25.3. – Boskovice, 29.3. – Praha, 31.3. – Lanškroun, 1.4. – Vysoké Mýto, 5.4. – Olomouc, 7.4. – Prachatice, 8.4. – Plzeň.

 

Komentáře