SEBASTIAN má platinové Hvězdy

Foto: Tedman
Zpěvák SEBASTIAN získal platinovou desku za prodej alba Hvězdy. Ocenění převzal na strahovském stadionu, kde vystupoval jako host skupiny Kryštof.

Dvě víkendová vystoupení na Vysněném stadionu si Sebastian s doprovodnou kapelou patřičně užil. Osmdesát tisíc návštěvníků potěšil nově sestaveným programem, v němž nechyběl žádný z jeho hitů, v sobotu navíc převzal platinové ocenění za debutovou desku Hvězdy. Připomeňme, že album vyšlo letos v březnu a posluchači na něm najdou hned pět rádiových hitů. Singly Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde, Hvězdy a Náhradní díly se všechny vešly do české rádiové Top 3, čímž se nemůže pochlubit žádný z tuzemských debutantů posledních let! Sebastian navíc aktuálně pracuje s další písní z Hvězd. K singlu Vesmírná, na kterém spolupracoval s Atmo Music, chystá videoklip a podle písničky dokonce pojmenoval nadcházející turné.

Vesmírná Tour 2017: 3.11. – Prostějov, 4.11. – Vamberk, 9.11 – Ostrava, 10.11. – Česká Lípa, 11.11. – Jindřichův Hradec, 16.11. – Litomyšl, 17.11. – Praha, 18.11. – Pardubice, 22.11. – Vratislavice, 24.11. – Heřmanův Městec, 1.12. – Brno.

Vesmírná v digitálních službách Spotify, Apple Music, Google Play, iTunes, Deezer atd. - zde.

 

Komentáře