RUDIMENTAL vystoupí na Rock For People 2019

Populární domácí multižánrový festival Rock For People oznamuje nové jméno line-upu svého dalšího ročníku. Tím je jedna z nejlepších současných tanečních kapel RUDIMENTAL. V lednu britská stálice vydává nové album.

RUDIMENTAL si již střihli spolupráci například s Edem Sheeranem, Johnem Newmanem nebo Dizzee Rascalem a chystaná deska nezůstává pozadu. Může se též pochlubit zástupem hvězdných jmen jako Jess Glynne, Major Lazer, Anne Marie nebo James Arthur. Ti se představili v již vydaných skladbách These Days, Let Me Live nebo Sun Comes Up, ze kterých se staly osvědčené hity. Nové album Toast to Our Differences však slibuje mnohem víc zajímavých spoluprací a pozitivních elektrovibrací.

Hudební těleso RUDIMENTAL produkuje neodolatelně chytlavou hudbu, ne nepodobnou luxusnímu vokálnímu křesílku, do něhož je dovoleno usednout jen těm nejlepším zpěvákům současnosti. Na svém kontě mají několik prestižních cen včetně Brit Award, jejich singly se vždy dostávají do první desítky Top Ten Official Chart. Jejich debutové album Home z roku 2012 se stalo dvakrát platinovým. V roce 2013 byli RUDIMENTAL britskou stanicí BBC vyhlášení za nejlepší festivalovou skupinu léta. Plné sály jsou zase důkazem, že to umí pořádně rozbalit i na živo.

Členové drum and bass/jungle kvarteta, které je na scéně od roku 2011, jsou Piers Agget klávesy a produkce, Kesi Dryden klávesy, DJ Locksmith (Leon Rolle) a Amir Amor (vl. jménem Amir Izadkhah) produkce a kytara.

Komentáře