ROBIN MOOD zveřejnil videoklip k singlu Gravitace

Zpěvák ROBIN MOOD vydal před několika dny singl Gravitace. K písni nyní zveřejnil také videoklip.

Robin Mood je nejnovějším objevem liberecké hudební scény. Zatím má dva singly. K loňské prvotině Generace letos přidal novinku Gravitace, se kterou slaví i první větší úspěch. Podařilo se mu s ní proniknout do rádií, skladba boduje i v digitálních službách. V hitparádě rádia Evropa 2 si Robin Mood připsal hned několikrát vítězství, v přehledu nejhranějších česko-slovenských písniček už atakoval Top 25. Skladba s výrazným refrénem a zapamatovatelným sloganem se líbí, což dokládají také čísla sdílení mezi uživateli streamovacích platforem i údaje ze služby Shazam.

Videoklip s jemným retro nádechem natočil v průběhu dvou dnů režisér Benjamin Buttler (např. Paulie Garand, Sebastian). Příběh z nemocničního prostředí líčí vztah mezi umírající pacientkou a lékařem, jejich pokus vzepřít se osudu i snahu prožít poslední okamžiky před smrtí naplno.

Připomeňme, že Robin Mood má dlouhodobě blízko k největším hvězdám hudební scény z města pod Ještědem. Od alba Boomerang pravidelně spolupracuje s rapperem Pauliem Garandem, s producentem Kenny Roughem zase tvoří tandem, jenž je podepsaný pod řadou domácích hiphopových tracků. Jako kytarista je zároveň členem populární pražské party Eddie Stoilow.

Gravitace v digitálních službách zde.

Komentáře