ROBIN MOOD spáchal Zločin

Zpěvák ROBIN MOOD připravil nový singl. Jmenuje se Zločin a najdete ho ve všech digitálních službách včetně YouTube.

Skladba Zločin je čtvrtým singlem Robina Mooda. Znovu se může pochlubit moderní popovou produkcí a chytlavým melodickým motivem, náladou se však od předchozích písniček liší. „Zkusili jsme vystoupit z komfortní zóny a natočit temnější věc,“ hodnotí singl jeho protagonista. „Textově i po zvukové stránce. Výrazně syrovější je i video.“

Liberecký zpěvák a kytarista si loni řekl o pozornost písničkami Na Měsíc a Gravitace, které se dostaly do vysílání řady rádií. „Loňský rok byl pro mě zásadní a nominace na ceny rádia Evropa 2 vnímám jako pomyslné vyvrcholení celého období. Užívám si to, ale zároveň dobře vím, jak je úspěch pomíjivý. Zůstávám stát nohama na zemi,“ přiznává hudebník, který je zároveň kytaristou v populárních Eddie Stoilow a producentem řady cizích nahrávek. Jeho nejbližším spolupracovníkem je Kenny Rough, kumpán z města pod Ještědem a dvorní DJ a producent libereckého rapového krále Paulieho Garanda. Robin s ním konzultuje nejen vlastní písničky, společně jsou také podepsáni pod celou řadou česko-slovenských hiphopových nahrávek včetně mnoha skladeb zmíněného Paulieho Garanda.

Robin Mood je aktuálně nominovaný na ceny rádia Evropa 2. Najdete ho mezi kandidáty na titul Objev roku, stát se může i Zpěvákem roku.

Zločin v digitálních službách zde.

Komentáře