ROBIN MOOD natočil video Dáma ve stylu Instastories

Video k novému singlu Dáma pojal zpěvák ROBIN MOOD netradičně. Pozval kamarády na pivo a klip natočil ve stylu instagramových příběhů.

Písnička Dáma pochází z Robinova debutového alba Na Měsíc, které vyšlo na sklonku loňského roku. Nahrávka se dočkala pozitivních ohlasů, ocitla se například na seznamu doporučených alb roku 2019, který sestavil server Novinky.cz. V recenzi deska získala vysoké hodnocení 75% a Robin Mood si vysloužil pochvalu jako autor, interpret i producent: „Robin Mood má talent, jaký naše hudební scéna potřebuje“. Podobně se k debutu Na Měsíc stáví i hudební stránky Musicserver.cz, když ho označují za „zvukově neotřelou kolekci“. O jeho protagonistovi tvrdí, že se „snaží zaujmout moderním a svěžím popu, který v Česku moc běžný není“.

Robin Mood si rád dělá věci po svém, zkouší a hledá nové cesty. I proto vznikl nový klip Dáma poměrně nevšedním způsobem. „Poprvé jsem si natáčení fakt užil. Sešli jsme se s přáteli dali si skleničku a nikdo z nás v podstatě nevnímal, že se něco točí,“ směje se hudebník, jehož nápad využít pro klip formát populární na sociálních sítích rozvinul režisér Štěpán Stewe Bárta.

Většina dosud vydaných singlů z popově vyzrálé desky (např. Na Měsíc, Gravitace, Mizim) pronikla i do rádiových playlistů. Oblibu mezi rozhlasovými dramaturgy a posluchači rádií koneckonců demonstruje i nominace na cenu rádia Evropa 2 v kategorii Album roku. Také novinku Dáma již můžete v rozhlasovém éteru zachytit.

Komentáře