PORTUGAL. THE MAN už druhý týden vládnou americkým rádiím

Skupina PORTUGAL. THE MAN vládně se singlem Feel It Still již druhý týden americkým rádiím. V Evropě je skladba čtvrtou nejhranější písničkou!

Jde nepochybně o jedno z nějvětších a nejpříjemnějších překvapení letošního roku, vždyť hudbu indie rockové party z Aljašky dosud adorovala hlavně internetová komunita. Skupina v létě vydala už osmé album. Vznik desky Woodstock provázely komplikace a nic nenasvědčovalo tomu, že by se sympatičtí hudebníci dočkali zásadního úspěchu. Singl Feel It Still byl zveřejněn dokonce už v březnu a zpočátku o něj velký zájem nebyl. Pak se ale objevil v několika reklamách včetně kampaně Applu a chytlavou písničku zaznamenalo širší publikum. Co se zatím šířilo hlavně virálně, dostalo se náhle mezi nejžádanější nahrávky roku.

U nás se singlu daří hlavně digitálně, momentálně je šestou nejposlouchanější skladbou ve streamingových službách. Rádia dosud projevovala zájem hlavně o remix, který pro Portugal. The Man stvořila francouzská dvojka Ofenbach. S průnikem na vlny kontinentálních rozhlasových stanic se dá ale čekat, že nyní dostane prostor původní verze.

Album Woodstock v digitálních službách zde.

 

Komentáře