PEKAŘ se při realizaci klipu Dvě duše pořádně zapotil

Zpěvák PEKAŘ se svými kumpány natočil novinkovou píseň Dvě duše a opatřil ji klipem, ve kterém se po letech vrátil ke svému koníčku, tanci.

Pekař je od vydání loňského debutu #Pekař  stále na vzestupu. Po Slavíkovi za Objev roku přišla řada vyprodaných koncertů na Malým velkým  tour a nyní na podzim na něj navazuje turné Pekařův Děkan - Děkanův Pekař. Na koncertech Pekař představí několik nových skladeb a mezi nimi právě Dvě duše.

„Písnička vznikala velice rychle a podobně jako Bůh „sama od sebe“ a v jednom kuse,“ popisuje zrod písně Pekař a dodává: „Pak bylo velkým štěstím i zkušeností potkat sedmnáctiletou studentku Pražské taneční konzervatoře Simonu Dejmkovou, která se projevila jako velký profík. Zase jsem pocítil, co je to stát na parketu, musel jsem zase začít makat… A dost sem se zapotil, přátelé.“

Natáčecí tým pod vedením Pekaře a baskytaristy Ondřeje Soukupa kladl důraz na „čistotu“ obrazu, která půjde ruku v ruce z hudbou a textem: „Chtěl bych klipům vrátit větší uměleckou hodnotu v symbióze s tím, co chci říct. Pak už nezbývá než doufat, že tuhle myšlenku bude někdo sdílet se mnou. Nic víc nechci,“ vyznává se písničkář.

 

Komentáře