Martina Pártlová vydává singl Si to udělám sama

Foto: archiv M. Pártlové
Zpěvačka a influencerka Martina Pártlová natočila píseň „Si to udělám sama“. Její nový singl se zdánlivě provokativním názvem vychází první prázdninový den a předznamenává vydání EP.

Hudbu k nové písničce napsal producent Marcus Tran, autorem textu je zpěvák a Martinin přítel Josef Vařeka. Současně se singlem vydává zpěvačka i klip v režii Vladimíra Špičky.

„Text je inspirovaný naší společnou domácností. Větu ,Já to pak udělám…‘ slyším od svého partnera tak často, až nás to inspirovalo k nápadu na text. A všechno se to nakonec objevilo i v klipu k písničce,“ říká o svižném letním singlu s nadsázkou Martina Pártlová.

Martina Pártlová je nejen jednou třetinou populárního seskupení 3v1 (Arichteva – Pártlová – Leitgeb) a známou influencerkou, ale je i úspěšnou a oblíbenou zpěvačkou. Svůj úplně první singl s názvem „Bolím“

(hudba i text Marek Ztracený) vydala už v roce 2015. Později začala vystupovat jako host se skupinou Čechomor, se kterou mimo jiné nazpívala velmi úspěšný singl „Mamko, nedávej mě“.

Letos v létě mohou diváci Martinu Pártlovou vidět především na patnácti koncertech „Tour de léto 2022Marka Ztraceného, kde se představí v samostatném setu, v němž písnička „Si to udělám sama“ rozhodně zazní.

Kromě toho vystoupí i jako host po Markově boku. Martinu Pártlovou mohou v létě diváci vidět i na několika koncertech s Čechomorem.

Komentáře