MONKEY BUSINESS mají remixové album i zlato za Sex and Sport? Never!

Foto: Eva Palkovičová
Skupina Monkey Business vydala novinku Kavárna de Luxe a převzala Zlatou desku za prodej posledního studiového alba Sex and Sport? Never!

Album Kavárna de Luxe nabízí jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! Dlouholetý spolupracovník Romana Holého a autor vůbec prvních remixů prvních skladeb skupiny, producent Ecson Waldes oslovil zajímavé mladé kapely a producenty napříč hudební scénou,  od klubové elektroniky až po dub a jazz, aby si vybrali jakoukoli píseň z alba a libovolně ji přepracovali. „Nejdřív jsem ovšem musel roztřídit a vyprocesovat všechny zásadní nástroje do jednotlivých stop, aby je remixéři mohli libovolně nově přepracovat a použít. Svůj vlastní remix jsem pak málem nestihnul. Finální remixy mě velmi potěšily a abych parafrázoval Romana: Tahle remixová deska krásně vystihuje dnešní dobu,“ komentuje album Kavárna de Luxe Ecson Waldes.

Tracklist: 1. Blue Light Baggie Bingo by Mydy Rabycad, 2. Beat Crusher by Dafonic feat. Sia Sai, 3. Unhappy Hippie by Ecson Waldes, 4. Sex And Sport? Never! by Grove, 5. Be A Man by Light and Love, 6. Pick That Bone by Mr. Moustache, 7. Blue Light Baggie Bingo by The Fakes, 8. Be A Man by Pub Animals, 9. Jolana The Exciter by The Documents feat. Miroslav Hloucal, 10. Guru In Subaru by Carpet Cabinet, 11. Mr. Egg by Jiří Burian

Komentáře