MIKE SHINODA z Linkin Park přijede do Prahy představit sólové album Post Traumatic

Hudebník MIKE SHINODA v březnu zahraje v Praze. Ústřední člen skupiny Linkin Park vystoupí 19.3.2019 ve Foru Karlín, kde především představí desku Post Traumatic.

Slavný muzikant vydal letos na jaře album, kterým reagoval na sebevraždu zpěváka a kolegy Chestera Benningtona. Post Traumatic je osobní výpovědí člověka, který se pokouší ulevit svému trápení. Smutný odchod přítele Shinodu hluboce zasáhl, tvůrčí vzepětí mu posloužilo jako terapie. Zavřel se ve svém domě v Los Angeles a pokusil se ze svého žalu vypsat. „Zármutek je osobní, intimní zkušenost. A tahle deska je cesta ven z temnoty,“ prohlásil ještě před jejím vydáním. „Nejsou to Linkin Park ani Fort Minor. Jsem to jen já...“

Shinoda album představil i živě na několika jednorázových akcích a festivalových koncertech. Hrál v Los Angeles a New Yorku, zavítal na tradiční letní akce do Readingu a Leedsu i na japonský Summer Sonic. Nyní zveřejnil termíny klasického evropského turné, během něhož se vrátí do Čech. Naposledy zde vystoupil s Linkin Park jen několik týdnů před smrtí Benningtona na festivalu Aerodrome.

Prodej vstupenek startuje 30.11. v 10.00 hodin.

Přednostní předprodej pro členy fanklubu začne 27.11. v 10:00 hodin.

Prodej přes GoOut - CZ a EN.

Post Traumatic v digitálních službách zde.

Komentáře