MATT MAESON má remix od Miike Snow

Písničkář MATT MAESON u nás výrazně boduje se singlem Cringe. Písnička už se probojovala do rádiové Top 20. K základní verzi nyní americký hudebník nabízí i klubový remix od věhlasných Miike Snow.

Matt Maeson pochází z Norfolku ve Virginii. Většinu života však strávil na cestách, když v dětství s rodiči objížděl americké věznice, kde trestancům zpíval písně o vykoupení, a později utíkal před vlastními démony a drogovou závislostí. Loni podepsal nahrávací smlouvu a letos vydal podařené EP Who Killed Matt Maeson. Z něho pochází i inkriminovaný singl Cringe.

Připomeňme, že trojice Miike Snow patří v klubovém světě mezi žádané remixéry, skladby jim svěřili třeba Depeche Mode nebo Kings Of Leon. Zpěvák skupiny Andrew Wyatt je rovněž oblíbeným autorem, vždyť psal písně pro Marka Ronsona, Charli XCX, Bruno Marse nebo Liama Gallaghera. A producenti Christian Karlsson a Pontus Winnberg zase spolupracovali na nahrávkách pro Madonnu, Britney Spears, Katy Perry a řadu dalších zpěvaček. Karlsson je navíc polovičkou populárního tanečního dua Galantis...

 

Komentáře