MATEJ SMUTNÝ a jeho omluva ženám Words U Say

Matej Smutný se novým singlem Words U Say omlouvá ženám za to, jak málo informací občas muži zvládnou při vzájemné komunikaci zpracovat,

Zpěvák Matej Smutný vydává Words U Say, první singl z připravovaného debutového alba, které vyjde ještě v tomto roce.

„Muži někdy slyší jenom Bla Bla Bla,“ směje se slovenský zpěvák a skladatel Matej Smutný. „Chtěl jsem se skladbou omluvit všem ženám za to, že chlap toho má někdy v hlavě tolik, že už nemá kapacitu na to, aby poslouchal každou větu od svojí partnerky, přítelkyně, ženy...“ dodává.

Hlavní ženské role ve videoklipu s nadmíru upovídanou přítelkyní se ujala finalistka Miss Slovensko 2021 a několikanásobná mistryně v karate Lujza Kalčok. „Jsem velmi ráda, že jsem se mohla na klipu podílet. Words U Say podle mně dosahuje světové úrovně a nese v sobě i velmi hezký odkaz, který je zachytitelný, jen když se nad sklabou zamyslíme trochu hlouběji.“ Tvorbou videoklipu Matej pověřil Robo Bošeľa z Môlča records.

Words U Say je dost možná první slovenská nahrávka, která vznikla v momentálně nejpokročilejším zvukovém formátu Dolby Atmos. „Formát Dolby Atmos přináší úplně nový rozměr poslechu hudby. Po několika desetiletích vylepšování stereo zvuku nakonec přišla revoluce, která nám umožňuje poslouchat hudbu tak, jako bychom byli přímo v ní. Je to úžasný poslech.“ Matej singl složil a natočil v osvědčené spolupráci s producenty z Gilkicker Productions.

Komentáře