MARTIN HARICH právě vydal album Mapy

Zpěvák MARTIN HARICH vydává čtvrté řadové album Mapy. Kromě studia nahrával i u skalního masivu nebo v kapličce.

Jeden z nejosobitějších česko-slovenských popových zpěváků a skladatelů nové generace právě vydal své čtvrté studiové album. „Věřím, že si písně z nového alba najdou cestu do těch správných (d)uší“, vzkazuje autor.

Kromě titulní písně Mapy charakterizuje celou desku právě symbol mapy jako takové, protože řadu jednotlivých stop nahrával Martin na nejrůznějších místech po Evropě, jako například ve volné přírodě Vysokých Tater, v několika kapličkách, tělocvičně nebo v karavanu s výhledem na moře. Výslednou nahrávku desky a aranže skladeb svěřil Martin Harich muzikantovi a producentovi Lukáši Chromkovi a nahrávkami prolíná několik vokálů dalších umělců, jako například Tiny, Thoma Artwaye, producenta Jána Zborovjana, zpěvačky Simy Martausové a jeden si zazpíval také Martinův mladší bratránek Janko, který sdílí obrovskou chuť a nadšení pro hudbu.

Přebal desky Mapy tvoří autorský obraz britské ilustrátorky žijící v Bratislavě, Abbie Puskailer a součástí alba je 6 dalších obrazů, které charakterizují písně Marilyn Monroe, Do neba, Kvapka, Staré gramofóny, V neznáme a Páv.

 

 

Komentáře