LIAM GALLAGHER vydal album As You Were

Zpěvák LIAM GALLAGHER právě vydal desku As You Were. Jeho sólový debut patří nejen v Anglii k nejočekávanějším titulům roku 2017!

Kariéra někdejšího frontmana slavných Oasis se v posledních letech nevyvíjela zrovna skvěle. Po hádkách s bratrem Noelem a rozpadu domovské kapely se hledal. Se zbytkem bývalých spoluhráčů pod hlavičkou Beady Eye vydal dvě nepříliš přesvědčivé desky a pozornost získával hlavně díky sžíravým komentářům a arogantním výpadům na sociálních sítích. Přesto byl v roce 2010 čtenáři hudebního časopisu Q zvolen největším frontmanem v dějinách britského rocku. Loni zcela nečekaně podepsal smlouvu s Warner Music a začal chystat sólové album.

Obklopen zkušenými producenty a autorským kolektivem natočil vydařenou kolekci písní, o které se už nyní v Anglii mluví jako o jedné z nejdůležitějších desek posledních let. Kytarové hudbě scházejí silné osobnosti, rock hledá svého zachránce a charismatický Liam Gallagher se jeví jako ideální spasitel. „Rockový generál se vrací do aktivní služby,“ hlásí již zmíněný magazín Q, podle kterého je novinka As You Were nejlepším měřítkem toho, jak moc hudebnímu světu Liam Gallagher scházel.

As You Were je dostupné ve všech digitálních službách - zde.

 

Komentáře