KLARA & THE POP se hlásí s novým singlem 2in1

Foto: Ivy E. Morwen
Zpěvačka Klára Vytisková a její projekt KLARA & THE POP vydávají nový singl! Písnička 2in1 je dostupná v digitálních službách i na YouTube.

Ačkoli si Klára své soukromí chrání, do hudby se osobní život nebojí přenášet. V květnu se stala podruhé maminkou, a tak spolu s dcerkou Olivií přišla na svět i nová píseň s výstižným názvem 2in1, která reflektuje věčné mystérium vztahu matky a dítěte, které v sobě nosí. „Skladba je o tom krásném, zvláštním pocitu, který má žena, když v sobě nosí ještě jednoho člověka. Jste na nějakou dobu dva v jednom a narozené miminko je spojení dvou lidí takže taky 2in1. Začala jsem písničku psát už během prvního těhotenství, ale po porodu jsem ji nezvládla dopsat. Pochopila jsem, že ji dokončím teprve, až budu znovu těhotná.”

Připomeňme, že Klára vydala v listopadu 2015 pod hlavičkou KLARA. sólový debut Home, za který získala Anděla v kategorii Nejlepší zpěvačka. V projektu Klara & The Pop ji doprovázejí kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller, klávesista Jan Aleš a její sestra Tereza aka Edna Green.

Singl 2in1 v digitálních službách Spotify, Apple Music, Deezer, iTunes, Google Play apod - zde.

 

Komentáře