JACK HARLOW zveřejnil nový singl Nail Tech

Americká rapová superstar se vrací! Jack Harlow vydal banger Nail Tech a stal se novou tváří značky New Balance.

Hudebník z Louisville se celosvětově prosadil v roce 2020, kdy doslova explodoval jeho singl Whats Poppin. Takřka vzápětí uspěl i s dalšími skladbami Way Out a Tyler Herro, jeho pozici na hiphopové scéně pak potvrdila spolupráce s Lil Nas X na tracku Industry Baby. Jedna z nejposlouchanějších nahrávek roku 2021 oběma tvůrcům vynesla nominaci na Grammy.

Novinka Nail Tech je první sólo věcí od prosince 2020, kdy Harlow vydal platinové album Thats What They All Say. Skladbu koprodukovali Boi 1da for 1da Boi Productions, Coleman, Jahaan Sweet, Fierce, Angel "BabeTruth" Lopez a Rogét Chahayed.

Jack Harlow se zároveň stal nejnovějším ambasadorem značky New Balance, která se specializuje na sportovní obuv a oblečení. "Věci s logem New Balance nosím od dětství, takže propojit se se značkou tímhle způsobem je zcela přirozené a opravu vzrušující," nechal se slyšet Harlow. "Zbožňuju jejich 990 a Joe Fresh Goods 993 modely a jsem nadšený, že se můžu zapojit do propagace kvalitní značky." Autentické spojení Jack Harlow ihned stvrdil v klipu k novému singlu Nail Tech.

Komentáře