HELENA VONDRÁČKOVÁ natočila klip k titulní písni chystané české komedie Ženská pomsta

Helena Vondráčková natočila klip k titulní písni chystané české komedie Ženská pomsta. Píseň zařadila i na svoje nové album plánované na začátek září.

Premiéra nové české komedie Ženská pomsta se blíží stejně jako vydání nového studiového alba Heleny Vondráčkové. V klipu k titulní písni autorů Leška Wronky a Petra Šišky nabízí osudová žena Helena Vondráčková hlavním hrdinkám různé typy pomsty nevěrným manželům. „Ve studiu vládla fantastická atmosféra a myslím, že se přenesla i do samotného klipu k písni,” komentuje klip Helena Vondráčková.

„Videoklip k písni je velice příjemnou pozvánkou do kina, a i když děj filmu neprozrazujeme, ukázali jsme řadu humorných situací, které v něm uvidíte,” doplňuje režisér klipu David Beránek.

Kromě titulní písně se v nové české komedii, kterou režíroval Dušan Rapoš, objeví Helena Vondráčková i v roli zdravotní sestry, která sekunduje Pavlu Zedníčkovi. Vedle hlavních hrdinů Mahuleny Bočanové, Jany Paulové, Evy Vejmělkové, Miroslava Etzlera, Petra Rychlého a Roberta Jaškówa ve filmové novince hrají Jakub Kohák, Dana Morávková, Adam Mišík, Tomáš Kraus, Michal Kavalčík či Dominika Myslivcová.

O tom, jak Ženská pomsta může být sladká, se diváci budou moci přesvědčit v kinech od 10. září 2020.

Komentáře