EMMA DROBNÁ vydala album Better Like This

Foto: Erik Tomašák
Zpěvačka EMMA DROBNÁ vydala nové album Better Like This. Na desce najdete singly Demons a Yeah Baby! (F*ck With Me) nebo duet se slovenskou rapovou hvězdou Separem.

Jedna z nejvýraznějších zpěvaček na česko-slovenské hudební scéně natočila moderní popové album, které se může směle měřit se zahraniční konkurencí. Emma desku připravila ve spolupráci s osvědčeným autorským a producentským týmem ve studiích Creative Music House, kde vznikal i její debut You Should Know.

„Lepší je to takhle! Mám pocit, že nové album mě vystihuje mnohem lépe jako osobu i jako zpěvačku. Všechno je teď v mém životě lepší než kdykoli předtím,“ vysvětluje Emma, proč pojmenovala desku právě takhle. „Nakonec i písnička Better Like This, která se na albu objevuje, patří mezi moje nejoblíbenější. A zkratka BLT označuje známý sendvič, kterému také neodolám. Spojit to s titulem mého druhého alba mi připadalo originální a vtipné.“

Jak je vidět, Emma prožívá šťastné období, což se pojevuje i na celkové náladě desky. Mnohé už ostatně naznačily oba zmíněné singly. Aktuální Yeah Baby (F*ck With Me) na Slovensku atakuje pozici nejhranější písničky v rádiích. Pro rodačku z Nového mesta nad Váhom je to komfortní situace. Připomeňme, že byla opakovaně vyhlášena nejúspěšnějším interpretem, co se rádií týče. Její hity Smile a Words se v letech 2017 a 2018 staly nejpřehrávanějšími skladbami na Slovensku, oba je dobře známe i u nás.

Album Better Like This v digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/EmmaBLT

Komentáře