EMMA DROBNÁ představila videoklip k singlu Demons. Příběh skladby vypověděla skrze tanec

Foto: Marcel Gonzáles
Zpěvačka Emma Drobná uzavírá rok 2019 novým klipem k aktuálnímu singlu Demons. Svou videoklipovou novinkou se doslova protancovala.

Po hitech Smile, Words a Try vydala Emma Drobná na podzim svůj nový singl Demons. K němu nyní natočila klip, jehož výjimečným tanečním vizuálem výstižně podtrhla atmosféru písně. Její myšlenku se totiž rozhodla převést do scénické choreografie.

Video se natáčelo v budově staré vodárny v bratislavské Vrakuni v režii Bohumila „Boya“ Dohnala. „Je to velmi pěkný a velký prostor, který nám poskytnul hodně vizuálních možností,“ pochvaluje si výběr lokace Emma. S nápadem pojmout klip tanečně přišel režisér Dohnal. „Zpočátku si nebyl jistý, o jaký tanec by mělo jít, ale potom jsme oslovili choreografa a tanečníka Lacka Cmoreje, zda by byl ochotný v klipu účinkovat, a choreografii nakonec vymyslel on,“ vysvětluje Emma zrod zajímavého námětu.

Společně s Lackem Cmorejem si Emma nacvičila dynamickou s poutavou párovou choreografii, prostřednictvím které  doslova vyprávějí příběh skladby. „Snažili jsme se (tedy hlavně Lacko) do tance přetavit i lásku i hádku. Trochu ukázat ty démony.“ Choreografie nevypadá právě nejjednodušeji, zpěvačka však prozradila, že se jim ji navzdory tomu podařilo nacvičit v podstatě za jediný den. Speciální taneční scény si vyžádaly jeden den navíc na přípravu natáčení, které pak ale trvalo už jen jeden den. „Bylo super, že jsme to stihli, protože si neumím představit, že bychom strávili v tom sice krásném, ale velmi chladném prostoru víc času (smích),“ vzpomíná Emma.

Aktuální singl Emmy Drobné Demons je ochutnávkou z připravovaného druhého studiového alba plánovaného na rok 2020. Stejně jako její albový debut You Should Know vzniká v bratislavském nahrávacím studiu Creative Music House. Pod písní jsou po hudební a producentské stránce opět podepsaní Peter Graus a Tomáš Zubák.

Komentáře