ED SHEERAN zveřejnil detaily k chystané desce

Zpěvák ED SHEERAN vydá v červenci nové album. Půjde o pokračování jeho staršího projektu, na kterém spolupracoval s nejrůznějšími hosty. „Než jsem v roce 2011 podepsal smlouvu, vydal jsem EP nazvané No. 5 Collaborations Project. Vždycky jsem chtěl na projekt navázat. No.6 jsem začal na laptopu připravovat loni během turné,“ napsal Sheeran v oficiální tiskové zprávě a dodal, že je velkým fanouškem všech interpretů, se kterými na projektu dělal. Deska No. 6 Collaborations Project vyjde 12.7.2019 na značce Asylum/Atlantic.

První zveřejněnou nahrávkou je společný singl I Don’t Care s Justinem Bieberem, druhou ukázkou bude kolaborace s Chance The Rapper a PnB Rock nazvaná Cross Me, kterou populární hudebník publikuje dnes o půlnoci. Byť zpěvák v prohlášení prozradil kompletní seznam skladeb, jména dalších hostů zatím tají. Připomeňme, že novinka vyjde jen několik dnů poté, co se Sheeran představí českému publiku na dvou koncertech v pražských Letňanech.

Na EP No. 5 Collaborations Project se vedle zpěváka objevili reprezentanti britského hip hopu Wiley, Sway, Wretch 32, Devlin nebo Dot Rotten. Kdo mu bude sekundovat na letošní desce? Tipujte!

I Don’t Care v digitálních službách zde.

Komentáře