ED SHEERAN si podmanil Čechy a zvěřejnil video Blow

Zpěvák ED SHEERAN učaroval Praze. Jeho první ze dvou vystoupení včera vidělo osmdesát tisíc diváků! Jen několik hodin po působivém vystoupení Sheeran navíc fanouškům nabízí videoklip ke skladbě Blow.

Na letišti v Letňanech se odehrála jedna z koncertních událostí roku 2019. Jen několik dnů před vydáním desky No.6 Collaborations Project se tu zastavil zpěvák, který patří k největším interpretům historie. Jeden z komerčně nejúspěšnějších hudebníků jedenadvacátého století v Praze uhranul publikum, ve kterém převládaly ženy a dívky. Sám s kytartou a pedálovým efektem upoutal na bezmála dvě hodiny pozornost nadšeně aplaudujícího davu pod pódiem, připomněl starší hity a představil skladby z chystané desky, jejíž vydání je naplánováno na tento pátek.

Krátce před pražským dvojkoncertem Sheeran zveřejnil dvě nové písně. K již publikovaným singlům I Don’t Care, Cross Me a Beautiful People přidal stylově zcela rozdílné skladby Best Part Of Me a Blow, aby demonstroval zvukovou rozmanitost alba No.6 Collaborations Project. Zatímco první z nich se zpěvačkou Abbey Smith dává vzpomenout na folkovou minulost Sheerana, ve druhé divoce buší rockové srdce. Na kytaru tu zpěváka doprovází americký muzikant Chris Stapleton, kterého navíc doplňuje hostující Bruno Mars. Jde o třaskavý střet tří hudebních světů, kterému sluší i čerstvě zveřejněné jednoduché video.

Komentáře