ED SHEERAN s I Don´t Care přepsal rekord Spotify

Zpěvák ED SHEERAN natočil ve spolupráci s Justinem Bieberem nový singl. Během prvních 24 hodin písnička I Don’t Care nasbírala skoro dvojnásobek počtu přehrání než Edův doposud nejúspěšnější počin Shape Of You. Nyní k ní Sheeran zveřejnil také video.

Během prvního dne skladba jen na Spotify zaznamenala 10,977 milionů přehrání a překonala rekord, který od Vánoc držela Mariah Carey s All I Want For Christmas Is You (10,819 milionů). Čtyřiadvacet hodin po zveřejnění se počet streamů na Spotify vyšplhal dokonce až na 14 milionů!

V Anglii je I Don’t Care teprve druhým singlem roku 2019, který se v prvním týdnu v kombinovaných prodejích dostal přes 100 tisíc. V lednu se to povedlo Arianě Grande se 7 Rings. Sheeranovi to pochopitelně vyneslo první místo v britském žebříčku, celkově jde o šestý #1 singl v jeho kariéře. Justin Bieber se díky téhle spolupráci dočkal už sedmého triumfu. První je singl i v Čechách a řadě dalších zemí, např. Austrálii, Švédsku, Finsku, Itálii, Irsku, Švýcarsku nebo Nizozemí.

A závěrem opět připomínáme, že 7. a 8.7. vystoupí Ed Sheeran v pražských Letňanech. Dočkáme se do té doby další nové písně nebo oznámení o vydání čtvrtého alba?

I Don’t Care v digitálních službách zde.

Komentáře