ED SHEERAN oznámil vydání nového singlu Bad Habits

Zpěvák ED SHEERAN oznámil vydání nového singlu. Potvrdil tak spekulace, které se šířily internetem poté, co na sociálních sítích sdílel několik neurčitých příspěvků. Skladba Bad Habits vyjde 25.6.2021 a Sheeran ji mimo jiné představí také na vystoupení během fotbalového Eura.

„Několik posledních měsíců jsem strávil ve studiu a nemůžu se dočkat, až Bad Habits uslyšíte,“ říká ke svému návratu zpěvák. „Vždycky se snažím sebe i svojí hudbu posouvat novým směrem. A doufám, že to poznáte i na novém singlu. Je skvělé být zpátky!“ Oznámení o novince doprovází vizuál singlu, kde je Ed Sheeran vyobrazen jako vampír, zároveň se zprávou se na několika místech Londýna včetně galerie Tate Modern objevily projekce Sheerana v upířím kostýmu.

Bad Habits je prvním sólovým singlem Eda Sheerana po dlouhých čtyřech letech. Krátce před loňskými Vánocemi sice zveřejnil písničku Afterglow, tu ale odmítl označit za oficiální singl a mluvil o ní jako o symbolickém dárku svým fanouškům. „Není to první singl z příštího alba, je to jednoduše skladba, kterou mám rád. Doufám, že se bude líbit i vám. Užijte si ji,“ vzkázal tehdy ve vánočním pozdravu.

V den vydání Bad Habits hudebník vystoupí na stadionu svého oblíbeného fotbalového klubu Ipswich Town. Koncert, na který Sheeran pozval fanoušky prostřednictvím videa se slavným anglickým záložníkem Davidem Beckhamem, bude zdarma přenášen na zpěvákově tiktokovém profilu.

Komentáře