ED SHEERAN nabízí singl a video Beautiful People s hostujícím Khalidem

Zpěvák ED SHEERAN zveřejnil singl Beautiful People. Skladba, v níž hostuje Khalid, má být pro novou desku tím, čím byla písnička Shape Of You pro předchozí album ÷.

Sheeranovo nové album No.6 Collaborations Project vyjde už za čtrnáct dnů. Připomeňme, že deska navazuje na koncept staršího EP – co skladba, to jiný host. Kompletní seznam písniček včetně jmen všech zúčastněných je veřejný, vzbudil vzrušené diskuze a znásobil očekávání spojená s vydáním alba. Eminem, Cardi B, Bruno Mars, Camila Cabello, 50 Cent, Justin Bieber nebo Stormzy. „Všichni hosté patří k mým oblíbeným interpretům, pozorně sleduji jejich kariéru a jsem rád, že pozvání točit se mnou přijali,“ říká protagonista.

Sheeran nyní k prvním dvěma zveřejněným ukázkám přidal třetí. Ve skladbě Beautiful People, kterou koprodukovali Shellback, Max Martin a FRED, apeluje na posluchače, aby zůstávali věrní sami sobě, svým snům a zásadám. Videoklip režíroval Andy McLeod.

Od pražských vystoupení Eda Sheerana nás dělí už jen několik dnů. V Letňanech se ryšavý zpěvák představí s novým programem hned dvakrát – 7. a 8.7.2019.

Komentáře