DUA LIPA a ED SHEERAN se zapsali do historie

Dvojice DUA LIPA a ED SHEERAN se zapsala do historie. Zatímco Dua Lipa měnila rekordní tabulky za oceánem, ryšavý Brit uspěl doma na ostrovech.

Dua Lipa ustanovila nové maximum v počtu týdnů, které strávila její skladba Levitating v Top 10 nejhranějších písniček v amerických rádiích. Žádné ženě se dosud nepodařilo v nejlepší desítce US Hot 100 udržet svůj singl pětatřicet týdnů. Britská zpěvačka to dokázala navzdory problémům s vyřazením singlové verze s hostujícím DaBabym z mnoha rádiových playlistů poté, co se americký rapper dopustil na koncertě a sociálních sítích nevhodného chování, když se nevybíravě vyjadřoval o HIV pozitivních.

Edu Sheeranovi k vytvoření absolutního rekordu chybí jediný týden. S Bad Habits nyní vyrovnal nejlepší výkon – jeho hit vevodí britskému singlovému žebříčku jedenáct týdnů v řadě! V minulosti to dokázali pouze Tones And I v roce 2019 s Dance Monkey, o dva roky dříve Luis Fonsi a Daddy Yankee se skladbou Despacito a Slim Whitman v roce 1955 s písničkou Rose Marie. Sesadit Bad Habits z čísla 1 se nyní marně pokusil i Drake, který s Girls Want Girls debutuje na druhém místě aktuálního žebříčku.

Komentáře