DOMMI ze SuperStar vydala singl a hned s ním zaujala v rádiích!

Zpěvačka DOMMI právě vydala první oficiální singl. Skladba Homeland zaujala v rádiích a ihned se objevila v oficiálním IFPI přehledu nejhranějších písniček.

Domácí hudební scéně scházejí zpěvačky, které by se mohly pochlubit moderním popovým zvukem. Skutečně výraznou a opravdu populární máme v Čechách asi jen jednu – Lenny. I proto působí Dommi s novinkou Homeland jako čiré zjevení. Teprve sedmnáctiletá Dominika Lukešová na sebe upozornila v letošní SuperStar, kde excelovala s No Time To Die od Billie Eilish. V soutěži nakonec skončila čtvrtá, což ji mimo jiné vyneslo i kontrakt s vydavatelstvím Warner Music. A půvabná dívka se rozhodla neztrácet čas a ještě na začátku prázdnin vydala první oficiální singl. Příjemná popová písnička snese srovnání se zahraničními hity a ihned si jí také všimla česká rádia. Skladba Homeland figuruje ve všech sledovaných přehledech, které na základě údajů z rádií sestavuje tuzemská pobočka IFPI. Mezi novinkami posledních týdnů je singl čtvrtý, v česko-slovenské části žebříčku nejhranějších písniček startuje na sedmadvacáté pozici, celkově je sedmasedmdesátý.

„Splnil se mi sen,“ přiznává Dominika. „Zároveň si uvědomuju, že jsem teprve na začátku a čeká mě ještě spousta práce. Každopádně se těším na všechno, co přijde!“ Na písničce poprvé spolupracovala s produkčním týmem The Carsleepers. „Sledovali jsme její cestu soutěží, líbila se nám od úplného začátku,“ říkají The Carsleepers a dodávají: „Ve studiu Dominika splnila naše očekávání, je šikovná a zpívá opravdu skvěle. Určitě s ní chceme točit i v budoucnu.“

V těchto dnech Dommi ke skladbě Homeland natáčí videoklip a účastní se série koncertů pod hlavičkou SuperStar. „Soutěž mi hodně dala,“ říká talentovaná dívka. „Nasbírala jsem spoustu zkušeností, poznala skvělé lidi. Teď už se ale těším na to, až budu vystupovat sama za sebe a s vlastními písničkami.“ Držme jí palce, česká scéna mladé interpretky jako Dommi rozhodně potřebuje!

Komentáře