DIPLO chystá po osmnácti letech novou desku

Na eponymní albový projekt se spoustou velmi zajímavých hostů poutá chytlavým klubovým singlem Don´t Forget My Love s hostujícím zpěvákem Miguelem.

Jeden z nejkreativnějších producentů posledních let připravuje nové album. Půjde o první Diplovu sólovou desku od vydání triphopově laděného debutu Florida z roku 2004. Podle dostupných informací by eponymní kolekce čtrnácti tracků měla vyjít už na začátku března a měla by obsahovat i dosud vydané skladby Don’t Be Afraid s Jungle, One by One s Elderbrookem nebo na Grammy nominovaný track On My Mind se SIDEPIECE. Zveřejněn byl i seznam hostů, na kterém se objevují Lil Yachty, Leon Bridges, Aluna nebo legendární Busta Rhymes. Diplo na desku poutá chytlavým singlem Don’t Forget My Love, ve které dostal prostor nedoceněný R&B zpěvák Miguel. Máte-li rádi inteligentně dělanou klubovou hudbu, budete jistě saturováni.

Americký DJ a producent má bohatou hudební minulost. Připomeňme, že vede vydavatelství Mad Decent a je spoluzakladatelem projektu Major Lazer, jenž v roce 2015 s hitem Lean On ovládl české i slovenské singlové a airplay žebříčky. S jeho službami byly navýsost spokojeny největší hvězdy popové scény jako Madonna, Beyoncé, Ellie Goulding, Justin Bieber, Snoop Dogg, Britney Spears nebo Gwen Stefani s No Doubt. S kolegou Markem Ronsonem stojí za projektem Silk City (kolabo s Dua Lipou) a je členem superuskupení LSD (dále Sia a Labrinth) nebo elektronického dua Jack Ü (parťáka mu tam dělal Skrillex).

Komentáře