CHARLI XCX přijede do Prahy představit nové album

Zpěvačka CHARLI XCX potěšila tuzemské posluchače hned třikrát během jediného dne. Spolu se zveřejněním klipu k singlu Blame It On Your Love ohlásila vydání nového alba a také termíny světového turné. V seznamu je i pražský klub Roxy.

Na její nové album se čeká již několik let. Poptávku zpěvačka uspokojovala vydáváním singlů a mixtapes i nejrůznějšími hostovačkami. Novinka nazvaná jednoduše Charli vyjde 13.9.2019, tedy více než čtyři roky po předchozí plnohodnotné desce Sucker. Pilotním singlem je duet Blame It On Your Love s nepřehlédnutelnou kolegyní Lizzo, který si nyní mohou příznivci dobrého popu vychutnat i ve videopodobě. Klip se točil v New Yorku pod dohledem dvojice Bradley & Pablo a rozhodně je na co se dívat.

Celosvětové turné Charli LIVE zavítá na podzim do Evropy, 14.11.2019 představí Charli XCX nový program v Praze. Zpěvačka v Čechách již vystupovala, poprvé však půjde o její samostatný koncert. V únoru 2015 v rámci propagace desky Sucker předskakovala Katy Perry v O2 Aréně, vidět jsme ji mohli i v Edenu na koncertě Coldplay.

Seznam skladeb na albu Charli:
1. Next Level Charli
2. Gone feat. Christine and the Queens
3. Cross You Out feat. Sky Ferreira
4. 1999 feat. Troye Sivan
5. Click feat. Kim Petras and Tommy Cash
6. Warm feat. HAIM
7. Thoughts
8. Blame It On Your Love feat. Lizzo
9. White Mercedes
10. Silver Cross
11. I Don’t Wanna Know
12. Official
13. Shake It feat. Big Freedia, CupcakKe, Brooke Candy and Pabllo Vittar
14. February 2017 feat. Clairo and Yaeji
15. 2099 feat. Troye Sivan

Komentáře